Kontakt
0
0,00

Koszty wysyłki

Koszty wysyłki

Płatność za zamówienie może być zrealizowana w następujący sposób:

- przy odbiorze przesyłki,

- przelewem (przedpłata),

- płatność PAYU,

 

Koszt wysyłki jest zależny od od wartości zamówienia i rodzaju kuriera:

  Przesyłka za pobraniem Wartość zamówienia poniżej 350 zł (płatne z góry) Wartość zamówienia powyżej 350 zł (płatne z góry)
Paczkomaty InPost 20.00 zł 14.00 zł bez opłat
Przesyłka kurierska DPD 20.00 zł 17.00 zł bez opłat
Poczta Polska Kurier48 20.00 zł 16.00 zł bez opłat

 Podane koszty wysyłki dotyczą przesyłek krajowych. W przypadku ew. przesyłek zagranicznych prosimy o kontakt
 celem ustalenia kosztów wysyłki dla wskazanego kraju.

Formy wysyłki

 

Paczkomaty InPost

 

 Przesyłki doręczane są do paczkomatu w ciągu do 2 dni roboczych od daty nadania. Informacja o dacie nadania i numerze przesyłki jest wysyłana w dniu nadania przesyłki. Druga informacja - o gotowości przesyłki do odbioru wraz z kodem dostępu do skrytki zostanie przesłana sms-em z serwisu InPost.

 Podczas składania zamówienia należy wybrać opcję "Paczkomaty InPost" i wskazać paczkomat do którego ma trafić Twoja paczka. O doręczeniu przesyłki dowiesz się z wiadomości e-mail i SMS. Dzięki tej usłudze sam decydujesz o odbiorze, zgodnie z hasłem: Sam wybierasz kiedy odbierasz.

 Listę paczkomatów znajdziesz na stronie www.paczkomaty.pl.

 Jeśli usługa Paczkomaty InPost nie może być zrealizowana w wybranym paczkomacie z winy InPost, adres dostawy ustalony przez Sklep z Klientem może zostać wykorzystany przez InPost do bezpośredniego doręczenia przesyłki.

 

 

Przesyłka kurierska

Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera DPD - do 48 godziny od momentu nadania przez nas paczki. Przesyłka w ciągu 24 godzin znajdzie się w najbliższym dla odbiorcy przedstawicielstwie firmy DPD. Powinna być dowieziona najpóźniej w ciągu następnych 24 godzin do odbiorcy lub można ją odebrać samodzielnie.  Przesyłki dostarczane są w dni robocze w godzinach 11-18 (w zależności od lokalizacji adresata). W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście bądź zamówić drugie nieodpłatne doręczenie na adres (tylko na ten, który został podany w zamówieniu jako adres wysyłki). Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki.

 

Przesyłka pocztowa - Poczta Polska Kurier48

Przesyłka Kurier 48 zostanie doręczona do drugiego dnia roboczego po dniu nadania. W ramach serwisu Kurier 48 możesz podać adres indywidualny, adres wybranej placówki pocztowej, a także adres skrytki/przegródki pocztowej i poste restante. Jeśli paczka jest adresowana na firmę, to pomimo podania imienia i nazwiska, doręczyciel pozostawi przesyłkę w miejscu odbioru korespondencji, np. sekretariacie, recepcji, magazynie.W przypadku adresu indywidualnego Poczta Polska podejmuje jedną próbę doręczenia Twojej przesyłki. Jeżeli będzie ona nieskuteczna, otrzymasz awizo o podjętej próbie doręczenia. Oprócz pozostawienia zawiadomienia, Poczta Polska poinformuje Cię w formie elektronicznej (SMS) gdzie i do kiedy możesz odebrać przesyłkę. Przesyłka oczekuje na odbiór przez 7 dni, po tym czasie zostaje zwrócona do nadawcy.

 

 

 

Formy płatności

przy odbiorze - zapłacisz przy odbiorze kurierowi, listonoszowi lub w urzędzie pocztowym.

przedpłata na konto - prosimy o dokonanie przelewu (w wysokości wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki) na podany w e-mailu numer rachunku w terminie 5 dni od złożenia zamówienia. Przy tej formie płatności klient ponosi ryzyko zapłaty za towar, którego nie będziemy mogli sprowadzić, w takim przypadku kwota za niezrealizowaną część zamówienia będzie zwrócona na rachunek bankowy klienta.

payU - szybkie i bezproblemowe dokonywanie płatności. Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayU.pl. Serwis PayU.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej (Visa, Master Card) lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków.

Transakcje obsługiwane przez PayU zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Przy płatności PayU nie pobieramy żadnych dodatkowych prowizji. O tym, czy dana karta może być używana przy płaceniu w internecie, decyduje bank-wystawca karty. Informacje dotyczące karty płatniczej przesyłane są bezpośrednio pomiędzy klientem a serwwisem PayU i nie są udostępniane obsłudze naszego sklepu. Znane one są tylko bankowi rozliczającemu transakcje.