Płatność za zamówienie może być zrealizowana w następujący sposób:

- przy odbiorze przesyłki,

- przelewem (przedpłata),

- płatność PAYU,

 

Koszt wysyłki jest zależny od od wartości zamówienia i rodzaju kuriera:

  Przesyłka za pobraniem Wartość zamówienia poniżej 500 zł (płatne z góry) Wartość zamówienia powyżej 500 zł (płatne z góry)
Paczkomaty InPost 19.90 zł 15.90 zł bez opłat
Przesyłka kurierska DPD 19.90 zł 16.90 zł bez opłat

 Podane koszty wysyłki dotyczą przesyłek krajowych. W przypadku ew. przesyłek zagranicznych prosimy o kontakt
 celem ustalenia kosztów wysyłki dla wskazanego kraju.

Formy wysyłki

 

Paczkomaty InPost

Przesyłki doręczane są do paczkomatu w ciągu do 2 dni roboczych od daty nadania. Informacja o dacie nadania i numerze przesyłki jest wysyłana w dniu nadania przesyłki. Druga informacja - o gotowości przesyłki do odbioru wraz z kodem dostępu do skrytki zostanie przesłana sms-em z serwisu InPost.

Podczas składania zamówienia należy wybrać opcję "Paczkomaty InPost" i wskazać paczkomat do którego ma trafić Twoja paczka. O doręczeniu przesyłki dowiesz się z wiadomości e-mail i SMS. Dzięki tej usłudze sam decydujesz o odbiorze, zgodnie z hasłem: Sam wybierasz kiedy odbierasz.

Listę paczkomatów znajdziesz na stronie www.paczkomaty.pl.

Jeśli usługa Paczkomaty InPost nie może być zrealizowana w wybranym paczkomacie z winy InPost, adres dostawy ustalony przez Sklep z Klientem może zostać wykorzystany przez InPost do bezpośredniego doręczenia przesyłki.

 

Przesyłka kurierska

Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera DPD - do 48 godziny od momentu nadania przez nas paczki. Przesyłka w ciągu 24 godzin znajdzie się w najbliższym dla odbiorcy przedstawicielstwie firmy DPD. Powinna być dowieziona najpóźniej w ciągu następnych 24 godzin do odbiorcy lub można ją odebrać samodzielnie.  Przesyłki dostarczane są w dni robocze w godzinach 11-18 (w zależności od lokalizacji adresata). W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście bądź zamówić drugie nieodpłatne doręczenie na adres (tylko na ten, który został podany w zamówieniu jako adres wysyłki). Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki.

Na termin otrzymania przesyłki z zamówieniem składa się czas sprowadzenia towaru (którą można sprawdzić przy każdym produkcie pod skrótem dostępność – zależna od producenta/rozmiaru/koloru) oraz czasu dostarczenia paczki przez przewoźnika.

Termin otrzymania zamówionych towarów = czas sprowadzenia towaru + czas dostawy.

Podczas składania zamówienia, podawany jest przybliżony czas jego realizacji. Oczywiście robimy wszystko by był on krótszy, aby szybciej mogliście się Państwo cieszyć zamówionymi produktami.

Formy płatności

przy odbiorze - zapłacisz przy odbiorze kurierowi, listonoszowi lub w urzędzie pocztowym.

przedpłata na konto - prosimy o dokonanie przelewu (w wysokości wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki) na podany w e-mailu numer rachunku w terminie 5 dni od złożenia zamówienia. Przy tej formie płatności klient ponosi ryzyko zapłaty za towar, którego nie będziemy mogli sprowadzić, w takim przypadku kwota za niezrealizowaną część zamówienia będzie zwrócona na rachunek bankowy klienta.

payU - szybkie i bezproblemowe dokonywanie płatności. Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayU.pl. Serwis PayU.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej (Visa, Master Card) lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków.

Transakcje obsługiwane przez PayU zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Przy płatności PayU nie pobieramy żadnych dodatkowych prowizji. O tym, czy dana karta może być używana przy płaceniu w internecie, decyduje bank-wystawca karty. Informacje dotyczące karty płatniczej przesyłane są bezpośrednio pomiędzy klientem a serwwisem PayU i nie są udostępniane obsłudze naszego sklepu. Znane one są tylko bankowi rozliczającemu transakcje.